به بخش قوانین سایت سی تو فیلم خوش آمدید. مطالعه این بخش برای همگان ضروریست.

محتوای سایت: کاربران محترم دقت نمایند تمامی نقدهایی که در وب سایت سی تو فیلم ارائه شده اختصاصی این وب سایت است. لذا اگر بر مدیران سایت اثبات شود که نقدهای مذکور در وبسایت دیگری توسط کاربر ارائه شده، امتیاز وی صفر خواهدشد. در پایان ارائه نقد در سایت‌های دیگر با ذکر منبع و نویسنده نقد امکان پذیر است. در غیر این صورت دارای مشکلات شرعی و قانونیست.ضمنا سی تو فیلم هیچ‌گونه ضمانتی برای سایت هایی که لینک دانلود آنها قرار داده‌شده‌است، نمی‌دهد.

نحوه کار سایت: در هر هفته حداقل یک فیلم سینمایی و در هر ماه یک سریال به عنوان مسابقه برای تمام کاربران مشخص می‌شود.

نحوه شرکت در مسابقات: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه، در پروفایل خود یا صفحه اصلی لینک مسابقات را انتخاب می‌کنند. حالا باکس مسابقه دلخواه را باز و متن خود را در آن بنویسند. نام کاربری شما به طور خود کار در بالای فرم پدیدار می‌شود.

زمان مسابقات: زمان شرکت در مسابقات فیلم های سینمایی از شنبه تا پنجشنبه است. در روز جمعه داوران نقد های کاربران را می خوانند و حداکثر تا شنبه برندگان اعلام می‌شوند. برای مسابقات سریالی مسابقه از اولین روز تا آخرین روز ماه ادامه دارد. که در ماه بعدی برندگان اعلام می‌شوند.

امتیازات

نحوه امتیاز گیری: در این سایت به سه صورت قابلیت امتیاز گیری وجود دارد: 

  1. در مسابقات، با توجه به تعداد افرادی که شرکت کردند به یک سوم اول امتیازی معادل رقم صدگان ضربدر ۱۰ امتیاز داده می شود. فرقی نمی‌کند شما اولین نفر یک سوم اول باشید یا آخرین نفر. مثلا: وقتی ۲۵۵ نفر شرکت کنند، به تمام افراد یک سوم اول ۲۰ امتیاز تعلق می‌گیرد. 
  2. با دعوت دوستان خود به این سایت، دوستان شما در محل ثبت نام کد دعوت شما را وارد می‌کنند. با این کار شما ۲۰ امتیاز دریافت می کنید. دوستاتتان نیز ۱۰ امتیاز دریافت می‌کند . 
  3. بعد از پایان هر مسابقه و اعلام برندگان شما می توانید نقد های برندگان را بخوانید و اگر احساس کردید نقد شما نقدی بهتر نسبت به نفرات برتر بوده در پروفایل گزینه ی اعتراض به داور را بزنید داور دیگری به اعتراض شما رسیدگی می کند و اگر اعتراض شما وارد بود دو برابر امتیازی که به یک سوم اول داده شده به شما داده می شود. 

نحوه کسر امتیاز: در این سایت به دو صورت امتیاز از شما کم می شود: 

  1. در مسابقات با توجه به تعداد افرادی که شرکت کردند از یک سوم پایانی امتیازی معادل رقم صدگان ضربدر ۵ کاسته می‌شود. فرقی نمی‌کند شما اولین نفر یک سوم پایانی باشید یا آخرین نفر. مثلا: وقتی ۲۵۵ نفر شرکت کنند از تمام افراد یک سوم پایای ۱۰ امتیاز کاسته می‌شود. 
  2. هنگامی که شما به داوری اعتراض کردید و اعتراض شما رد شد علاوه بر کسر امتیاز قبلی نصف امتیازی که به یک سوم اول داده شده از شما کم می‌شود. پس هرگاه مطمئن بودید داوری اشتباه کرده اعتراض کنید.

رتبه و جوایز

مقام ها: در این سایت چهار مقام وجود دارد که کاربران حتما در یکی از این چهار مقام می‌باشند: 

  1. تازه کار: تمام افرادی که تازه وارد این سایت می شوند در این مقام قرار دارند. برای رفتن از این مقام به مقام بالاتر باید ۵۰ امتیاز داشته‌باشید. 
  2. فیلم شناس: این افراد شناخت خوبی از فیلم پیدا کردند. برای رفتن از این سطح به سطح بالاتر باید ۵۰۰ امتیاز داشته‌باشد. 
  3. حرفه‌ای: این افراد در فیلم دیدن ماهر هستند.این افراد دنیا را با مضمونی که فیلم داشت تطابق می‌دهند. این سطح بالاترین سطح برای نقد کردن فیلم است. برای رفتن به مقام بالاتر باید ۲۰۰۰ امتیاز داشته‌باشید.
  4. داور: شما فیلم‌ها را می‌فهمید حالا وقت یاد دادن به دیگران است. نحوه امتیازگیری در این بخش به تعداد افراد شرکت کننده در مسابقه‌ای که داور انتخاب کرده مرتبط است. مقدار امتیاز رقم صدگان ضربدر ۱۰ می‌باشد. داوری که به آن اعتراض شود و اعتراض وارد باشد دو برابر امتیازی که به یک سوم اول داده شده از او گرفته می‌شود. اگر مشخص شود هرگونه خطایی رخ داده امتیاز داور صفر می‌شود (مثل پارتی). این مقام بالاترین مقام کاربران است. 

جوایز:  در این سایت جوایز برای کربرانی است که در ۳ مسابقه از ۵ مسابقه در ماه بین رتبه های ۱ تا ۲۰ قرار گیرند. که با توجه به سطح کاربر جایزه دریافت می‌کنند. مقدار این جایزه برای سطح تازه کار ۱۰۰‍/۰۰۰ تومان، برای فیلم شناس ۳۰۰/۰۰۰ تومان و برای حرفه ای ۵۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد. داور ها نیز برای بررسی نقد هر کاربر ۱۰۰۰ تومان دریافت می‌کنند. مثلا: اگر ۱۲۰ نفر در مسابقه یک داور شرکت کنند، داور ۱۲۰/۰۰۰ تومان می‌گیرد.در ضمن اگر یکی از کاربران مقاله‌ مفیدی بنویسد که از نظر داوران مورد قبول واقع شود، ۵۰/۰۰۰ تومان به شخص تقدیم می‌شود.

امیدواریم مسابقه ای جذاب و در عین حال عادلانه را  در این سایت نشان دهیم. 

با تشکر